O firme 

Window Fashion

Sme Window Fashion a vznikli sme v roku 2016 s cieľom poskytnúť zákazníkom komplexné služby od konzultácie cez výrobu, montáž, dodanie a zavesenie vlastných výrobkov v oblasti okenných dekorácii a tienenia. Zároveň poskytujeme aj služby spojené s údržbou a čistením záclon, závesov i roliet. V roku 2020 sme vo vlastnej budove v Hronci otvorili nový Showroom, výrobu koľajnicových systémov, krajčírsku výrobu, obchodno-ekonomické oddelenie. Náš plný sklad nás predurčuje aby sme vyrábali v čo najkratšom možnom čase.
Vytvorili sme oddelenie návrhu a vývoja aby sme uspokojili všetky Vaše požiadavky v oblasti bytového textilu.
Všetky naše výrobky sú vyrobené kombináciou výnimočných technológii a udávajú trend celému odvetviu.
Vo vlastnej výrobe, na základe skúseností a znalostí zrealizujeme akúkoľvek výzvu podľa Vašich predstáv.

O našej práci

Čo vyrábame?

Vyrábame koľajnice na záclony, závesy systémy na rímske rolety v najrozmanitejších prevedeniach. Od manuálnych koľajníc do bytov a domov, cez ťahacie koľajnice pre riešenie atypických interiérov i špeciálne systémy do nemocníc a zdravotníckych zariadení. Vrcholom našej ponuky sú elektrické motorizované koľajnice, ktoré vyrábame na mieru s 10ročnou zárukou.
Všetky ponúkané koľajnice vieme ohýbať v akýchkoľvek polomeroch a tak sa stávajú ideálnymi aj pre atypické riešenia do výklenkov, zimných záhrad, klenbových budov či moderných stavieb.
Motorizované koľajnice plne integrujeme do automatizovanej domácnosti, inteligencie či do ovládania mobilom alebo tabletom.


Šijeme a vyrábame na mieru záclony, závesy, rímske rolety, vankúše, prehozy na postel pre každého. Nevadí či potrebujete zatieniť, odekorovat alebo zatemniť jedno okno na chate či v byte alebo realizovať hotel alebo nemocnicu.


Sme tu pre každého!!!

REFERENCIE

Uvázdame projekty, ktoré boli nominované alebo vyhrali niektoré z významných ocenení.

Vážime si súkromie našich klientov a radi Vám na požiadanie poskytneme referencie a fotografie z realizácii so súhlasom našich zákazníkov.

Dom K2

Kynceľová, Banská Bystrica

získal nomináciu na Cenu Arch a nomináciu na Cenu Dušana Jurkovičarealizované elektrické motorizované koľajnice zapustené do stropu a závesy

Zámok Víglaš

Zámocký hotel

Zámok Vígľaš, získal ocenenie stavba roka od Združenia pre rozvoj slovenskej architektúry a stavebníctva - ABF Slovakia v kategórii Cena verejnostiriešenie závesov a, tyčí, baldachýnu a dekorácii na posteli, šerpy a valce na postele

Guliver
Banská Štiavnica

Súkromná základná škola


Riešenie tienenia interiérovými roletami SCREEN, stavba získala ocenenie CE ZA AR 2021